GÖKAY HALI YIKAMA 02126443973 - lekesiz Yatak Yıkama 05385997867
0 (212) 644 39 73
0 (538) 599 78 67

Gökay Halı Yıkama

 Vücudumuzun dinlenmesi hususunda en büyük yardımcımız.. yataktaki kan,idrar lekesini çıkarmak için özel hazırlanmış detarjanımızla yatak yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz gökay yatak yıkama işinde yılların verdiği tecrübe ile pırıl pırıl bir iş çıkartıyoruz..

Beylikdüzü,nde başta olmak üzere her türlü yatak yıkama hizmetimiz mevcuttur..İstanbul,un hemen hemen her semtine servisimiz mevcuttur.  yatak yıkama olarakda firmamız bir çok başarıya imza atmıştır. avcılar yatak temizleme konusunda yıllarca hizmet etmiş bulunmaktayız halende etmekteyiz..Yataktaki idrar lekesi , kan lekesi , ter lekesi gibi inatçı lekeleri çıkartmakta garanti veriyoruz..

İLK BAHAR 'DA temizlik ve halı yıkamanın önemi bildiğiniz üzere kıştan sonra gelen çiçeklerinde açtığı bir bahar mevsimi güneşin açışıyla insanın aklına gelen ilk şey temizlik,halı,koltuk,yorgan,battaniye,stor perde yıkama işleminde gökay halı yıkama olarak herdaim yanınızdayız.Temiz bir yaz mevsimine bizimle girmeye ne dersiniz.

Yaz mevsimine sizde pırılpırıl mis gibi temizlikle girmek istiyorsanız uzman ve profesyonel firmalardan yardım alınız ..