GÖKAY HALI YIKAMA 02126443973 - Stor Yıkama
0 (212) 644 39 73
0 (538) 599 78 67

Gökay Halı Yıkama

 stor perde yıkama işlemini firmamız tamamen ciddi bir süreçle takip etmektedir stor perde tamamen evinizin içerisini görünmesini engellediği için çok hızlı bir şekilde sizlere teslimat yapmaktayız gökay stor perde yıkama sizlerden alındıktan 24saat içerisinde temiz bir şekilde sizlere geri teslimat yapmaktadır..

stor perdenizdeki pas lekesi dahil olmak üzere her türlü leke garantisi vermekteyiz..beylikdüzü,esenyurt,avcılar,beykent,büyükçekmece,küçükçekmece,bahçeşehir,esenkent,hadımköy,ıspartakule, semtlerine ücretsiz servisimizi mevcuttur

İLK BAHAR 'DA temizlik ve halı yıkamanın önemi bildiğiniz üzere kıştan sonra gelen çiçeklerinde açtığı bir bahar mevsimi güneşin açışıyla insanın aklına gelen ilk şey temizlik,halı,koltuk,yorgan,battaniye,stor perde yıkama işleminde gökay halı yıkama olarak herdaim yanınızdayız.Temiz bir yaz mevsimine bizimle girmeye ne dersiniz.

STOR PERDE VE TEMİZLİĞİ

Stor perde yapımı son yıllarda oldukça artmıştır. Bunun sebebi oldukça basit, stor perde kullanış ve görünüş açısından oldukça güzel ve rahattır.

 

Yapım aşamasına geçmeden önce ölçüler alınır model beğendirilir ve imalata geçilir her malzemede olduğu gibi Gözlemlerimiz sonucu stor perde veya zebra perde almak isteyen insanlar perdeciye gittiklerinde genellikle stor perde ve zebra perdeyi tanımlamakta zorluk yaşamaktadırlar. Fiyata göre kalite Gözlemlerimiz sonucu stor perde veya zebra perde almak isteyen insanlar perdeciye gittiklerinde genellikle stor perde ve zebra perdeyi tanımlamakta zorluk yaşamaktadırlar değişmektedir.

 

İzlenimlerimiz sonucu stor perde ile zebra perde alacak olan insanlar perdeciye gittiklerinde genellikle stor perde ve zebra perdeyi ayırmakta zorluk çekmektedirler.

 

Stor perde yıkama işlemi oldukça kolay olduğu kadar dikkat edilmesi gereken hususlarda mevcuttur öncelikle kesinlikle yıkama yapacak firmanın stor perdeyi kendisi söküp kendisi takmak gerekir.

Dikkat etmediği taktirde perde mandallardan kurtulup yırtılma ve kırılma ihtimali doğurur. Sökme işlemi bittikten sonra uygun deterjan ile beraber makinaya verilip yıkanır. Sonra fırınlama yardımı ile kurutulup leke kontrolü yapılır ve sonunda paketleme aşamasına getirilir. Parfümlenip ambalajlandıktan sonra takma işlemine tabi tutulur.

 

Beylikdüzü,esenyurt,avcılar,bahçeşehir,florya,ıspartakule gibi ilçelerde bizleri tercih eden topluluk fazladır sizlerde 7/24bizleri arayıp bilgi ve fiyat alabilirsiniz