GÖKAY HALI YIKAMA 02126443973 - Koltuk Yıkama
0 (212) 644 39 73
0 (544) 285 35 57

Gökay Halı Yıkama

Gökay koltuk yıkama olarak evinizdeki hermarka her çeşit oturma grubunuza özel işlem uygulayarak yıkama işlemi yapmaktayız.

sağlıklı bir kullanım için koltuk takımlarınızı yılda 1kez profesyonel firmalara yıkatınız..

en iyi koltuk yıkamacı olarak yıkama sürecimiz şu şekilde başlamaktadır koltuğunuz ilk etapta mevcut olan tozlardan arındırılır sonrasında detarjanlı su püskürtülür ve leke olan yerler leke çıkartıcı özel tedarjan püskürtülür sonrasında otomatik fırçalama ile fırçalama işlemine tabi tutulur fırçalandıktan sonra durulama suyu atılır ve 3motorlu vakum makinası ile püskürtülen detarjanlı su ve koltuktan çıkan kirler çekilir ortaya muhteşem bir temizlik çıkmaktadır.GARANTİLİ KOLTUK YIKAMA olarak beylikdüzü,esenyurt, avcılar, büyükçekmece,bahçeşehir,küçükçekmece,florya,zeytinburnu,yenibosna,güngören,bağcılar,hadımköy,mimarsinan,silivri,kavaklı,çatalca bölgelerine ücretsiz servisimiz bulunmaktadır

İLK BAHAR 'DA temizlik ve halı yıkamanın önemi bildiğiniz üzere kıştan sonra gelen çiçeklerinde açtığı bir bahar mevsimi güneşin açışıyla insanın aklına gelen ilk şey temizlik,halı,koltuk,yorgan,battaniye,stor perde yıkama işleminde gökay halı yıkama olarak herdaim yanınızdayız.Temiz bir yaz mevsimine bizimle girmeye ne dersiniz.

Yaz mevsimine sizde pırılpırıl mis gibi temizlikle girmek istiyorsanız uzman ve profesyonel firmalardan yardım alınız ..

sosyal medya hesaplarındanda hizmet vermenin onuru içerisindeyiz.Bizleri insgtram,twetter,linkleed,takip edebilir kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz..

 

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

 

            Koltuk ve oturma gurubu temizliği, leke çıkarıcı özelliği bulunan sıvı şampuanlarla yapılmaktadır.

 Tecrübeli personelimiz, evinizdeki koltukları makine ile yıkamaktadır. İlk önce sıvı şampuan ile su püskürtülür. Makinenin fırçasıyla veya gerektiğinde elle, koltuklar fırçalanır. Sonrasında vakumlu makine ile su çekilerek koltuklar durulanır.

 Koltuk yıkama uygulamalarımız, derinlemesine leke çıkarıcı ekipmanla ve şampuanlarla yapılarak, daha hijyenik bir temizlik sağlamaktadır.

KOLTUK YIKAMA VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN ;