GÖKAY HALI YIKAMA 02126443973 - Beylikdüzü Koltuk Yıkama 05385997867
0 (212) 644 39 73
0 (538) 599 78 67

Gökay Halı Yıkama

Gökay koltuk yıkama olarak evinizdeki hermarka her çeşit oturma grubunuza özel işlem uygulayarak yıkama işlemi yapmaktayız.

sağlıklı bir kullanım için koltuk takımlarınızı yılda 1kez profesyonel firmalara yıkatınız..

en iyi koltuk yıkamacı olarak yıkama sürecimiz şu şekilde başlamaktadır koltuğunuz ilk etapta mevcut olan tozlardan arındırılır sonrasında detarjanlı su püskürtülür ve leke olan yerler leke çıkartıcı özel tedarjan püskürtülür sonrasında otomatik fırçalama ile fırçalama işlemine tabi tutulur fırçalandıktan sonra durulama suyu atılır ve 3motorlu vakum makinası ile püskürtülen detarjanlı su ve koltuktan çıkan kirler çekilir ortaya muhteşem bir temizlik çıkmaktadır.GARANTİLİ KOLTUK YIKAMA olarak beylikdüzü,esenyurt, avcılar, büyükçekmece,bahçeşehir,küçükçekmece,florya,zeytinburnu,yenibosna,güngören,bağcılar,hadımköy,mimarsinan,silivri,kavaklı,çatalca bölgelerine ücretsiz servisimiz bulunmaktadır

İLK BAHAR 'DA temizlik ve halı yıkamanın önemi bildiğiniz üzere kıştan sonra gelen çiçeklerinde açtığı bir bahar mevsimi güneşin açışıyla insanın aklına gelen ilk şey temizlik,halı,koltuk,yorgan,battaniye,stor perde yıkama işleminde gökay halı yıkama olarak herdaim yanınızdayız.Temiz bir yaz mevsimine bizimle girmeye ne dersiniz.

Yaz mevsimine sizde pırılpırıl mis gibi temizlikle girmek istiyorsanız uzman ve profesyonel firmalardan yardım alınız ..

sosyal medya hesaplarındanda hizmet vermenin onuru içerisindeyiz.Bizleri insgtram,twetter,linkleed,takip edebilir kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz..

 

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

 

            Koltuk ve oturma gurubu temizliği, leke çıkarıcı özelliği bulunan sıvı şampuanlarla yapılmaktadır.

 Tecrübeli personelimiz, evinizdeki koltukları makine ile yıkamaktadır. İlk önce sıvı şampuan ile su püskürtülür. Makinenin fırçasıyla veya gerektiğinde elle, koltuklar fırçalanır. Sonrasında vakumlu makine ile su çekilerek koltuklar durulanır.

 Koltuk yıkama uygulamalarımız, derinlemesine leke çıkarıcı ekipmanla ve şampuanlarla yapılarak, daha hijyenik bir temizlik sağlamaktadır.

 

KOLTUK YIKAMA VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN ;    

KOLTUK NE ZAMAN YIKANMALI

Koltuk yıkama işlemleri genellikle periyodik bakım açısından yıllık olarak yapılmalıdır. tabiki bu kullanıcının koltuğunun kullanma şekline göre değişir çok KALABALIK evlerde malesefki daha erken kirlenebiliyor veya lekelenebiliyor .sizler ister aylık ister senelik olarak karar verdiğiniz takdirde bizlere ulaşıp randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bizler sizlere şu bölgelerde en iyi hizmet anlayışı ile hizmet etmekteyiz. Beylikdüzü koltuk yıkama,avcılar koltuk yıkama,esenyurt koltuk yıkama,ıspartakule koltuk yıkama, bahçeşehir koltuk temizlikçisi,bahçeşehir koltuk yıkama,başakşehir koltuk yıkama,güvercintepe koltuk yıkama,küçükcekmece koltuk yıkama,etiler koltuk yıkama, etiler koltuk temizleme gibi sayamadığımız bir çok semtlere ücretsiz servis imkanı koltuk en iyi gökay koltuk yıkama 'da temizlenir.

 

 

Koltuk Yıkama

 

Koltuklar belki de evimizin en önemli mobilyalarından bir tanesidir. Bu yüzden en çok kullanılan mobilyadır diyebiliriz. Günlük hayatta evdeyken çoğu zaman koltuklarda geçer. Kirlenen koltuklar firmamız tarafından en iyi şekilde temizlenecektir. Firmamızda koltuk yıkama fiyatları da oldukça uygundur. Koltuklarınızı bir kere yıkatınca ne kadar faydalı bir işlem olduğunu net bir şekilde göreceksiniz.

Koltuk Nasıl Yıkanır

 

Son zamanlardakoltuk yıkama oldukça popüler bir hale gelmiştir. Koltuk yıkamakta çok başarılı olan ve sevilen bir sürü yer vardır. Firmamız eskiyen koltukların kirini ve tozunu en iyi şekilde temizler. Çok temizlenen koltuklar bile yine de yıkanmaya ihtiyaç duyar. Özellikle firmamız en iyi şekilde kaliteli hizmet sunacaklardır. Uzun zamandır yıkatmadıysanız kesinlikle öneririz.