GÖKAY HALI YIKAMA 02126443973 - Türkiye halı yıkama
0 (212) 644 39 73
0 (538) 599 78 67

Gökay Halı Yıkama

 Halı  çok eski tarihlere dayalı kültürlerimizden bir tanesidir halı insanların rahat ve sıcak bir zemin arayışı sonucu ortaya çıkan bir malzemedir. Bizde gökay halı yıkama olarak kültürümüze sahip çıkmak adına her türlü halı kilim türlerini yıkamaktayız beylikdüzü,esenyurt,bahçeşehir,avcılar,büyükçekmece bölgelerine ücretsiz servis imkanı sunmaktayız..

halı ve koltuk yıkama sektöründe başarılı adımlar atmaktayız. acil halı yıkama ve acil koltuk yıkama hizmeti vererek dakik olarak uzman ve disiplinli personelimizle hizmetinizdeyiz..

İLK BAHAR 'DA temizlik ve halı yıkamanın önemi bildiğiniz üzere kıştan sonra gelen çiçeklerinde açtığı bir bahar mevsimi güneşin açışıyla insanın aklına gelen ilk şey temizlik,halı,koltuk,yorgan,battaniye,stor perde yıkama işleminde gökay halı yıkama olarak herdaim yanınızdayız.Temiz bir yaz mevsimine bizimle girmeye ne dersiniz.

Yaz mevsimine sizde pırılpırıl mis gibi temizlikle girmek istiyorsanız uzman ve profesyonel firmalardan yardım alınız ..

 

Halılarınız İtinayla Yıkanır Kusursuz Teslim Edilir

 

Halı yıkama; ev, iş yeri gibi yaşam alanlarının hem aksesuar hem de ısınma desteği olarak kullanılmaktadır. Modern yöntemlerle temizlenmesi işlemine halı yıkama denir.

 

 Güvenli halı yıkamacınız olarak biz, modern ekipmanlarımız, uzman ekibimizle halılarınızı özelliklerine uygun yöntemlerle yıkamaktayız. Halı yıkama makinelerimiz, şampuanlarımız sağlık kontrolleri yapılmıştır. Tozdan, kirden arındırılan halılar, hav ve dokuma özelliklerine göre işleme tabi tutularak yıkanmaktadır.

 

Satış Ve Pazarlamada Çağı Yakalayın

 

 Yaşadığımız çağda firmaların hedef kitlesine ulaşmasının en etkili yolu, internet sistemleridir. Ürün ve hizmete ihtiyacı olan müşteriler, çeşitli internet platformlarını kullanarak, firmalara ulaşmaktadır. Bu durum, firmaların satış ve pazarlama grafiğini yükselten bir durumdur. Firmamız, sunmuş olduğu hizmetle firmaları ve müşterilerini bir araya getirmektedir.

 

 Sistemimiz üzerinde birçok firma görüntülenmektedir. Bu firmalar hizmet sundukları alanlara göre kategoriler halinde yer almaktadır. Aynı zamanda hizmet bölgelerine göre görüntülenme özelliği bulunmaktadır. Güvenilir ve profesyonel olan bu firmalara ait tüm iletişim bilgileri, sistemimizde yayınlanmaktadır.

 

 Bu platformda yer alarak sizler de müşterilerinizle direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Sistemde beylikdüzü,esenyurt,bahçeşehir,avcılar,büyükçekmece halı yıkama firmalarından akıllara gelen her alana kadar çeşitli sektörler mevcuttur. Bunlar arasındaki yerinizi almak için hemen üyelik başlatın.

En İyi Halı Temizleyicisi

 

Lekesi olsun ya da olmasın, halınızı periyodik olarak temizlemek halınızın ömrünü uzatmak için önemlidir. Halının temizlenmesi iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda temiz bir halının olması evinizde hava kalitesini artırabilir. Halılarınızı düzenli olarak süpürmek, halılarınızı korumanın iyi bir yoludur. Halınızın periyodik olarak profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetimizden yararlanmanızı öneririz.

 

 Eviniz Artık Daha Temiz

 

 Halılar, evin içinden geçen toz, kir ve diğer döküntülerden büyük ölçüde zarar görebilir. Bu küçük kir parçacıkları, üzerine basıldığında halınızın içinde sürtünme oluşturur. Sürtünme, halı elyaflarının yırtılmasına neden olur.

 

 Vakumlama, halı yüzeyindeki sorunları gidermek için etkili bir yol olsa da, halınızın düzgün bir şekilde temizlendiğinden emin olmak için uygun halı yıkama ekipmanlarımızla profesyonel olarak temizlenmesini sağlamalısınız. Profesyonel temizliğimizle, halınızın görünüşünü tamamen değiştirebilir, ömrüne yıllar ekleyebilir ve evinizdeki kir ve kirleticilerden kurtulabilir.

 

halı yıkama video ,halı nasıl yıkanır, halı yıkama makinası, 

Halı yıkamanın son baharda müşerilerimizin ve internet kullanıcılarının kış ayların zor olduğu düşünülmektedir ..oysaki halı temizlik işlemi artık yaz kış farketmeksizin güzel bir şekilde profesyonel firma olarak en iyi ve en hızlı olucak şekilde organize edilmektedir. çünkü fırın kurutma ,kapalı kurutma , halı sıkma gibi işlemler daha detaylı yapılmaktadır..halılarınız kuru temizleme ,inci halı yıkama ,dry temizlik gibi firmaların yanı sıra bizim firmamızda en etkili şekilde çalışmaktadır..

 

 

Halı Yıkama Kuralları

 

Halılarınız doğru teknikle yıkanmadığı sürece tam anlamıyla temizlenmiş olmamaktadır. Isparta, Ladik, Hereke, Avanos, Bünyan gibi ünlü el dokuması ile üretilen halılar makina yada ipek olmasından dolayı yanlış yıkamalarda zarar görebilmektedir.

 

 Evde yada işyerleri gibi mekanlarda kullanılan halılar sürekli toz ve kir biriktirmektedir. Halıların içerisinde biriken bakteri ve mikroorganizmalar yüzeysel bir şekilde temizlendiğinde steril olmamaktadırlar. Kuralına uygun şekilde beylikdüzü halı yıkama yapılmadığı sürece halılar mikroplardan arınmamaktadır. Çeşitli halılarda arınma işlemi olmadığı gibi alerjiye de yol açmaktadır.

 

 Kurallara Uyularak Yıkanan Halılar

 

 Fabrikamızda yıkanmak için gelen halılar cins ve nitelikleri, dokuma özelliklerine göre sınıflandırılarak işleme alınmaktadır. Daha sonra aşamalı bir şekilde bahçeşehir halı yıkama işlemlerinden geçerek temizlenir, her türlü mikro organizmadan arındırıldıktan sonra steril hale getirilir.

 

 

Beylikdüzü halı yıkama

 

Hemen hemen her evde hatta iş yerlerinde de halılar bulunmaktadır. Halı evlerimizde ve yaşam alanlarında bütünlüğü sağlar. Fakat üzerine çok fazla basıldığı için çok kolay bir şekilde kirlenir ve tozlanır.

 

 Kendiniz esenyurt halı yıkama işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman hem zaman kaybedersiniz yorulursunuz hem de istediğiniz sonuçlara ulaşamazsınız. kavaklı Halı yıkama için firmamızı tercih ettiğiniz zaman oldukça muhteşem sonuçlara ulaşırsınız.

 

 Temiz Halı Yıkama

 

 Beylikdüzü halı yıkama işlemlerinde kullandığımız halı şampuanları doğaldır. İnsan sağlığına hiç bir zararı bulunmaz. Böylece gönül rahatlığı ile halılarınızı firmamıza yıkatabilirsiniz.

 

 Firmamıza istediğiniz saatte kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız çok uygundur. Özellikle çocuklu aileler ve alerjisi olanlar için halı yıkama çok önemlidir. İstediğiniz aralıklarla halılarınızı firmamıza gönderebilirsiniz. Sonuçtan memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz.

 

 

 Beylikdüzü halı yıkama İle Temiz Ve Yeni Halı Görüntüsü

 

            Yaz kış her türlü hava koşulunda gerek temizlik gerekse zorunluluktan doğan halı yıkatma ihtiyaçları için,  Beylikdüzü halı yıkama gerekli özeni göstererek, halıların temizliğini ve bakımını yapıp müşteriye sunma bilinci taşımaktadır.

 

             Fabrika usulü yıkama yapan  Beylikdüzü halı yıkama halının cinsine göre işlemlere tabii tutulmaktadır. Tarihi ve antika değeri taşıyan özel halılar, özenli ve itinalı elle temizlenip, hassas kurutmaya tabii tutulmaktadır. Diğer makina ve el dokumalarında özel halı şampuanları ve temizleyicilerle, özel halı yıkama makinalarında işlem uygulanıp, elektrikli kurutma odalarında tam kurutma uygulanarak müşteriye hazır hale getirilmektedir. Halılar her zaman düz bir alanda veya özel askılarda kurutulduğundan, sarkma, şekil bozukluğu veya renk kayıpları yaşanmamakta müşteri memnuniyeti sağlanması için çalışılmaktadır.

 

             Halılar kullanıldıkça ve üstüne basıldıkça yıpranıp, daha sert ve düz bir görüntüye kavuşmaktadır. Beylikdüzü halı yıkama, halıların daha canlı ve temiz görünmesi için halıları ters yönde tarama işlemi uygulamaktadır. Böylelikle halıların yumuşaklığı ve esnekliği sağlanırken, tamamen kir ve lekeden arınma kontrolü de yapılmış olmaktadır.